AKCESORIA I URZĄDZENIA DO MONTAŻU

Marka PowerPlus to niezawodna i prestiżowa marka, która na belgijskim rynku cieszy się ogromnym zaufaniem. Wieloletni staż i doświadczenie producenta pozwoliły na stworzenie bardzo bogatego portfela produktowego zarówno linii profesjonalnej jak i amatorskiej. PowerPlus to technologiczna myśl belgijska, która kryje za sobą wysoką jakość i precyzję wykonania. Ceniąc sobie te wszystkie wartości postanowiliśmy wprowadzić najlepsze produkty PowerPlus na rynek Polski. Jesteśmy przekonani, że polscy nabywcy również docenią niezawodność narzędzi tej marki. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy dostępność profesjonalnego serwisu PowerPlus w Polsce.

zolta

Powerplus linia żółta – opis Żółty Power Plus X-Line zawiera kompletny i nowoczesny asortyment wysokiej jakości narzędzi elektrycznych. Jakość ta jest podkreślone 3 letnią gwarancją.

Do pobrania

Powerplus linia zielona – opis Powerplus XQ zawiera szereg dodatkowych narzędzi Power Quality objętych gwarancją 5 lat! Wszystkie nasze narzędzia Powerplus XQ są starannie sprawdzane i poddawane ścisłej kontroli jakości. Sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających.

Do pobrania

Powerplus linia czerwona – Czerwona linia DualPower to nowa generacja urządzeń. Charakteryzuje się zastosowaniem dwóch typów baterii ( 20 i 40 V) które łączą się z wieloma typami narzędzi. Proste,wygodne i wydajne rozwiązanie pozwalające na minimalizację urządzeń potrzebnych do montażu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy znacznie ograniczyć ilość zajmowanego miejsca przez sprzęt.

Do pobrania

Akcesoria do montażu

Do montażu klimatyzacji w naszej ofercie znajdą Państwo m. in.: miedź chłodniczą, wsporniki montażowe, instalacje odprowadzenia skroplin, kable zasilające i komunikacyjne. Posiadamy również wszelkie niezbędne narzędzia umożliwiające wykonanie montażu. Służymy doradztwem i pomocą. Możemy przygotować zestaw montażowy i wysłać go do Państwa kurierem, a także wykonać profesjonalny montaż klimatyzacji.