AKTUALNOŚCI

me

Szkolenia certyfikujące dla instalatorów

Serdecznie zapraszamy do nowego Centrum Szkoleniowego ADR Group w Lipnicy, celem odbycia szkolenia autoryzacyjnego z zakresu montażu klimatyzacji i pomp ciepła Mitsubishi Electric. Więcej informacji w zakładce „Szkolenia”

 

 

me

ADR GROUP Sp. z o.o. ponownie z tytułem „Diamentowy Partner Mitsubishi Electric”!

25 kwietnia 2019 roku na IV Konferencji Partnerskiej Mitsubishi Electric w Pałacu w Łochowie, Zarząd Spółki ADR Group odebrał nagrodę za największą sprzedaż urządzeń serii M w 2018 roku – tym samym Firma podtrzymała status Diamentowego Partnera.

budma-2019

Wydarzeniem początku 2019 roku był udział w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2019 w Poznaniu. ADR Group, jako Oficjalny Dystrybutor urządzeń Mitsubishi Electric i Panasonic wystawiał się wraz ze swoimi Partnerami. Stoisko o powierzchni 64 m2 cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród Zwiedzających. Zapraszamy do fotorelacji.

adr-logo-biale

Czerwiec 2018 – Targi Kielce

Instalacje 2018

.

Instalacje 2018 największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, które kompleksowo prezentowało ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej wśród wystawców nie mogło zabraknąć również ADR Group.

me

ADR GROUP Sp. z o.o. Diamentowym Partnerem Mitsubishi Electric!

19 kwietnia 2018 roku na III Konferencji Partnerskiej Mitsubishi Electric w Warszawie, Zarząd Spółki ADR Group odebrał nagrodę za największą sprzedaż urządzeń serii M – tym samym Firma zyskała  status Diamentowego Partnera.

Budma 2018

Targi Budma 2018

Bez tytułu2017

Luty 2017 ADR GROUP wraz z Mitsubishi Electric oraz nową marką elektronarzędzi na polskim rynku  Power Plus miała zaszczyt gościć Państwa na swoim stoisku podczas Międzynarodowych Targów BUDMA 2017.
Dziękujemy za ogromne zainteresowanie.