KLIMATYZACJA

ADR 1

Mitsubishi Electric jest światowym liderem w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Od ponad 90 lat z powodzeniem łączy doświadczenie z innowacyjnością wyznaczając nowe standardy w technice klimatyzacyjnej.  Systemy klimatyzacji Mitsubishi Electric chłodzą, ogrzewają i filtrują powietrze w milionach budynków mieszkalnych, biznesowych oraz użyteczności publicznej na całym świecie. Najnowocześniejsza technologia inwerterowa i stosowanie nieszkodliwych dla warstwy ozonowej czynników chłodniczych gwarantują najwyższy komfort klimatyczny przy najniższym zużyciu energii. Rozwiązania Mitsubishi Electric odznaczają się dużą elastycznością, tak za sprawą łatwych w montażu urządzeń, jak i inteligentnej automatyki. Długie instalacje chłodnicze pozwalają na łatwiejsze planowanie i prowadzenie instalacji. W pracach nad rozwojem i projektowaniem nowych produktów Mitsubishi Electric decydującą wagę przykłada do efektywności energetycznej. Realizuje w ten sposób strategię dostarczania jedynie rozwiązań o najwyższej jakości i sprawności. Każdy produkt to niezwykłe osiągnięcie, zapewniające lata bezproblemowej eksploatacji przy niskim zużyciu energii i minimalnym wpływie na środowisko naturalne.

Do pobrania

ADR Etherea

Panasonic to 100% japońskiej technologii i wiodący producent rozwiązań w zakresie klimatyzacji oraz ogrzewania. Firma ta, jest światowym liderem innowacji. Panasonic, to marka klimatyzatorów ciesząca się uznaniem na całym świecie. Obecnie koncern eksportuje swoje produkty do ponad 120 krajów, co sprawia, że należy do niekwestionowanych liderów tej branży na świecie. Dzięki rozbudowanej sieci różnorodnych obiektów produkcyjnych i badawczo-rozwojowych, urządzenia firmy Panasonic odznaczają się innowacyjnością i niezawodnością, a zastosowane nowoczesne rozwiązania techniczne stają się wyznacznikiem standardów dla całej branży ogrzewania i klimatyzacji. Jako firma o zasięgu globalnym, Panasonic dostarcza najwyższej jakości produkty, których różnorodność pozwala zaspokoić potrzeby odbiorców na wszystkich rynkach.

Do pobrania

Daikin to lider innowacji. Od ponad 90 lat stara się sprostać potrzebom ludzi do życia i pracy w komfortowym środowisku. W ofercie firmy Daikin znajdują się wszelkie urządzenia niezbędne do stworzenia dobrego komfortu w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach. Urządzenia Daikin dzięki swej najwyższej jakości zostały zamontowane w wielu najbardziej prestiżowych budynkach w Polsce – w obiektach biurowych, handlowych, hotelowych i wystawienniczych, a także w wielu budynkach przemysłowych oraz w obiektach użyteczności publicznej, w tym także zabytkowych. Daikin, to także oferta dla klientów indywidualnych. Klimatyzatory, jak Emura, Ururu Sarara, Nexura, czy Stylish wyznaczają standardy zarówno w kwestii związanej z efektywnością energetyczną, funkcjonalnością, czy designem.

Do pobrania

ADR samsung_premium

Jako jeden z liderów innowacji w zakresie wytwarzania przyjaznych środowisku produktów i technologii, Samsung zdecydowanie ograniczył wykorzystywanie zasobów naturalnych. Produkty firmy Samsung są energooszczędne, uzyskując w Unii Europejskiej klasę energetyczną A+++ i oznaczenie ENERGY STAR w USA. Te energooszczędne technologie służą człowiekowi i środowisku, zmieniając nasz styl życia na bardziej przyjazny naturze. Pracując stale nad ekologicznym podejściem do produkcji, firma Samsung produkuje klimatyzatory działające w oparciu o przyjazne dla środowiska czynniki chłodnicze, chroniąc dzięki temu warstwę ozonową naszej planety. Większość produktów firmy Samsung uzyskała klasę energetyczną A oraz znak ENERGY STAR w USA. Energooszczędne klimatyzatory nie tylko obniżają wydatki na energię, ale również pomagają chronić środowisko naturalne.

Do pobrania

ADR Artcool
ADR artcoolstylist

LG od początku działalności konsekwentnie inwestuje w innowacyjne rozwiązania, które pozwoliły osiągnąć firmie i jej produktom pozycję jednego ze światowych liderów na rynku urządzeń klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji. Wszystkie produkty sygnowane znakiem firmowym LG są przyjazne dla środowiska i posiadają najwyższą wydajność energetyczną. LG Electronics oprócz doskonałych urządzeń klimatyzacji oferuje również kompleksowe wsparcie z zakresu HVAC, począwszy od doradztwa na etapie koncepcji klimatyzacji, poprzez dobór odpowiedniego urządzenia, projektowanie klimatyzacji, nadzór podczas uruchomienia, na obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej kończąc. W skład oferty produktowej LG wchodzi szeroka gama klimatyzatorów pokojowych, komercyjnych (kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-sufitowe i podstropowe) oraz systemy Multi Split. Do obiektów o dużej powierzchni przeznaczone są systemy klimatyzacji Multi V, które są jednymi z najlepszych systemów VRF na rynku.

Do pobrania

SRK-ZS-S-Klimatyzator ścienny MHI_bez_ESA

Japoński koncern Mitsubishi Heavy Industries należy do czołówki firm proponujących niestandardowe, innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie niemal we wszystkich dziedzinach techniki. Urządzenia klimatyzacyjne Mitsubishi Heavy Industries to również symbol niezawodności, najwyższej jakości i dbałości o środowisko. Mitsubishi Heavy Industries obok niezawodności urządzeń zapewnia również indywidualny, nowoczesny design. Połączenie japońskiej technologii z włoskim poczuciem estetyki umożliwiło wprowadzenie na rynek klimatyzatorów dopasowanych do współczesnych, europejskich wnętrz i wysokich oczekiwań użytkowników.

Do pobrania

suzimi
RAS-10BKV-E

TOSHIBA wyprodukowała swój pierwszy klimatyzator w roku 1950 i od tego czasu wprowadza ciągłe innowacje technologiczne. Na początku lat osiemdziesiątych, przy szerokiej ofercie produktowej, TOSHIBA jako pierwsza wprowadziła jednostkę inwerterową oraz podwójną sprężarkę rotacyjną. W roku 1999, TOSHIBA ponownie potwierdziła swoją  pozycję, przedstawiając typoszereg urządzeń działających w oparciu o ekologiczne czynniki chłodnicze (R410A i R407C). W ostatnich latach poszerza gamę swoich urządzeń klimatyzacyjnych o jednostki działające w oparciu o czynnik chłodniczy R32. Dziś, po ponad 130 latach, Grupa TOSHIBA dostarcza szeroki zakres produktów i usług, opartych na najlepszych innowacyjnych technologiach, cechujących się najwyższą jakością.

Do pobrania